08.10.2024 21:37
Olimp Arena
1’ Футболісти команди Olimp 800 розіграли м'яч із центру поля
7’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кевин Фолланд
10’ Знову м'яч забирає Яго Аспас
19’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Ирвин Гроссе
22’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Франсишку Консейсау отримує попередження
23’ Сезар Рейя порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
36’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Ренату Саншеш не зміг потрапити по воротах!
44’ Жорсткий підкат та футболіст Яго Аспас падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Яго Аспас забиває ГОЛ!
44’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Виктор Бахон зробив гарний підкат
53’ Ирвин Гроссе прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мейсон Маунт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
63’ Ну треба ж! Франсишку Консейсау віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
69’ Ирвин Гроссе зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ Що ж робить гравець команди Olimp 800, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
75’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
81’ Гравець віддає наскрізний пас і Ян Толлефсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Відібравши м'яч, Николас Хофмайстер віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю