08.10.2024 21:29
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після невиразного відбору, атаку почав Гэйвин Баркер
12’ Ех, Дэвен Питерс... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
14’ Даниел Шумахер проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
19’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
22’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
32’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гэйвин Баркер
36’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Даниел Шумахер
46’ Карло Бруно на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
54’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гэйвин Баркер
57’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хоакин Фернандес буквально лягає на спину опонента!
57’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
74’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
76’ Гравець віддає наскрізний пас і Сезар Рейя у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
79’ Дэвен Питерс красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди СКМ 791
84’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
94’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш