08.10.2024 21:16
Сборная Уругвая Arena
1’ Футболісти команди Сборная Уругвая 1294 розіграли м'яч із центру поля
9’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
14’ Матиас Весино практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
23’ Эдинсон Кавани на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
28’ Луис Суарес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
38’ Левент Кишш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
42’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
47’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
50’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Родриго Бентанкур
56’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Матиас Весино
64’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
71’ Після легкого удару гравцем Себастьян Коатес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
73’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
81’ І знову Луис Суарес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
89’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Матиас Весино