08.10.2024 21:14
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
10’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дмитрий Лепа чітко вкинув м'яч у гру
15’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
23’ Після жахливої помилки захисника Владимир Лысенко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ Що ж робить гравець команди Rangers FC 1892, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
28’ М'яч за межами поля, вкидає Левент Кишш
32’ Небезпечний штрафний удар і Ян Морговский легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
37’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Владимир Лысенко правильно віддати пас на партнера!
39’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
45’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
47’ Після тонкої передачі м'яч отримує Денис Руденко
47’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дмитрий Лепа забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ Артур Рудько важко ловить м'яч
61’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Дмитрий Лепа не зміг залишити поле без допомоги медиків
62’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
67’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
69’ Педро Уго Аморим практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
74’ Владимир Лысенко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Rangers FC 1892! Видно злагодженість у діях!
78’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру
84’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
88’ М'яч за межами поля, вкидає Бруно Араухо