08.10.2024 21:06
Проклятые Arena
1’ Футболісти команди Проклятые 840 розіграли м'яч із центру поля
7’ Що ж робить гравець команди Проклятые 840, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
11’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леонтий Пидпенько
13’ Гравець віддає наскрізний пас і Стейси Брюстер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
21’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Ментор Митропулос
30’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
37’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Лоренсо Басси зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леонтий Пидпенько
45’ Ментор Митропулос втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
49’ Юрий Кабаков порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
53’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ М'ячем заволодів Якуб Данов, але несподівано тут же його втратив!
61’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бартос Ференци буквально лягає на спину опонента!
63’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
71’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Ирвин Куллиг вміло забирає м'яч!
76’ Що ж робить гравець команди Проклятые 840, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
79’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Блэйк Элдридж проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
84’ У грубому підкаті Анри Моранси зносить суперника з ніг!
91’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений