08.10.2024 20:50
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після невиразного відбору, атаку почав Хоакин Фернандес
12’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хоакин Фернандес
16’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
18’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
26’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Джордж Матич чітко вкинув м'яч у гру
32’ Бернт Эггер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
38’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хоакин Фернандес отримує попередження
40’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Луизинью Перейра Рональду не зміг потрапити по воротах!
42’ Ех, Ренату Саншеш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
44’ Гравець команди Спартак Шанхай 834 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
45’ Жорсткий підкат та футболіст Кевин Фолланд падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
50’ Після тонкої передачі м'яч отримує Хоакин Фернандес
55’ І знову Хоакин Фернандес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
58’ Бернт Эггер легко перехоплює прострільну передачу
62’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хоакин Фернандес не зміг потрапити по воротах!
68’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Таргын Мухамеджанов
71’ Після невиразного відбору, атаку почав Мейсон Маунт
76’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
78’ Гравець Кевин Фолланд набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
84’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
86’ Гравець віддає наскрізний пас і Данило у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
90’ Суддя призначає пенальті. Денис Абрамычев пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
94’ Жахливий та неточний пас віддав Ренату Саншеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!