08.10.2024 20:42
Red Devills Arena
1’ Команда Red Devills 799 розпочала з центру поля
3’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
7’ Суддя призначає пенальті. Данило пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
10’ Шикарний аут та м'яч вкине Мартын Вырошников
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
19’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
25’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Red Devills 799 гра в середині поля
31’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
35’ Відмінну передачу віддав Доминик Бонне, мабуть один із найкращих гравців команди Red Devills 799
39’ Ренату Саншеш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
45’ Маркиньос не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
61’ Гравець команди Red Devills 799 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дидье Жак отримує попередження
63’ Душан Влахович від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
69’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
71’ Після легкого удару гравцем Мейсон Маунт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мейсон Маунт
83’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
84’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
85’ Яка передача і Франсишку Консейсау пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
94’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кевин Фолланд