08.10.2024 20:28
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
11’ Ефим Дубовский важко ловить м'яч
21’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тристэн Раттер
27’ Станимир Дриженко порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
28’ При виконанні кутового удару Станимир Дриженко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Кевин Фолланд
40’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ Мда... Иоан Тимощук... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
55’ Матт Буш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
57’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ І з м'ячем Франсишку Консейсау після ідеального підкату
62’ Після жахливої помилки захисника Ренату Саншеш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
66’ Після образи суперника Ренату Саншеш нахабно штовхає його!
72’ Відмінну передачу віддав Хуан Бернат, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
79’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
82’ Ефим Дубовский легко перехоплює прострільну передачу
83’ Яка передача і Франсишку Консейсау пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
91’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Иоан Тимощук правильно віддати пас на партнера!