08.10.2024 20:20
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Ренату Саншеш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
9’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
10’ При виконанні кутового удару Хуан Бернат несподівано та красиво забиває ГОЛ!
14’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Анри Моранси не зміг потрапити по воротах!
15’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
20’ Кевин Фолланд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
30’ Ех, Душан Влахович... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
38’ Мда... Леонтий Пидпенько... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
40’ Нето головою відбиває м'яч
44’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
45’ Небезпечний штрафний удар і Мейсон Маунт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
48’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ренату Саншеш буквально лягає на спину опонента!
53’ Анри Моранси у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
60’ Франсишку Консейсау віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
68’ Сильний та точний пас віддав Ментор Митропулос і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
77’ Після образи суперника Лоренсо Басси нахабно штовхає його!
81’ Блэйк Элдридж неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
82’ Дуэн Милутинович відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Проклятые 837
90’ Душан Влахович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!