08.10.2024 20:12
Nizhny Novgorod Arena
1’ Футболісти команди Nizhny Novgorod 870 розіграли м'яч із центру поля
2’ Знаменитий гравець Адельмо Гварро вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
4’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
7’ Після жахливої помилки захисника Рэдмило Бабич без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Шиджеру Торияма порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
16’ Сильний удар по воротах, але Зигфрид Грюгер у стрибку легко відбив цей м'яч!
19’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
24’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Франциско Амар
27’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Після прострільного удару по воротах Маркиньос рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Франсишку Консейсау
31’ Яго Аспас відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
41’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Адельмо Гварро
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
50’ Душан Влахович віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
50’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хоакин Фернандес отримує попередження
60’ Жахливий та неточний пас віддав Шиджеру Торияма своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
66’ Після проходження флангом Хоакин Фернандес віддав точну передачу на протилежний фланг
72’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ренату Саншеш
77’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Франциско Амар
83’ Після легкого удару гравцем Кевин Фолланд по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Юлий Лыжин