08.10.2024 19:37
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Франсишку Консейсау неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
17’ Вдало віддав пас Кристиан Томас своєму гравцю!
18’ М'ячем у голову отримує Нето. Сподіваємось все обійдеться...
19’ Гравець віддає наскрізний пас і Тагай Смаков у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ Нето витягає дуже складний удар
28’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Стевэн Петрович
37’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Счеосни Новак вміло забирає м'яч!
42’ Счеосни Новак головою відбиває м'яч
50’ Ренату Саншеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
52’ Бруну Мендаш Хипайлито віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Перемога 836
53’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Стевэн Петрович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
54’ Иоичи Огасавара вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
58’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
60’ Кевин Фолланд красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
63’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
65’ Ну треба ж! Хуан Бернат віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
69’ Нето важко ловить м'яч
75’ Команда Перемога 836 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
78’ Кристиан Томас втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
79’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
82’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Душан Влахович
85’ Иоичи Огасавара зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
92’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Перемога 836 гра в середині поля