08.10.2024 19:18
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1561 розіграли м'яч із центру поля
7’ Штефан Эффенберг неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Артем Ситало у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
15’ Штефан Эффенберг вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
20’ Мда... Эмануэле Морони... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
25’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
25’ Після прострільного удару по воротах Бруно Араухо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
29’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
39’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
42’ Ри Мён Гук непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
47’ Зірвавши контратаку суперника, Эмануэле Морони перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Иво Чеккини легко вганяє м'яч у сітку воріт!
50’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Эмилиано Папа
52’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Стейси Брюстер отримує попередження
57’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
59’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Эмилиано Папа
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Бруно Араухо зробив гарний підкат
68’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
77’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
80’ Стейси Брюстер порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Штефан Эффенберг
84’ Після легкого удару гравцем Эмилиано Папа по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
85’ Що ж робить гравець команди FC DORDOI 1561, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим