08.10.2024 19:04
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ Станимир Дриженко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
13’ Після легкого удару гравцем Франсишку Консейсау по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
16’ Сильний удар по воротах, але Ирвин Баумгартнер у стрибку легко відбив цей м'яч!
20’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
23’ Жерар Лоран не зміг віддати пас! Явний брак техніки
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Маркос Хосе Цафра...
32’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
34’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
38’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хамит Нурпеисов забиває ГОЛ!
42’ Дааа... Жерар Лоран не зміг прийняти пас від свого партнера...
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
51’ Сильний удар по воротах, але Ирвин Баумгартнер у стрибку легко відбив цей м'яч!
55’ Даниил Денисов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
62’ Відмінну передачу віддав Сезар Рейя, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
68’ При виконанні кутового удару Маркиньос несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ Гравець Хоакин Фернандес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
73’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
76’ Відібравши м'яч, Франсишку Консейсау віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
82’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
82’ Жерар Лоран відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Карабах 950
88’ Томас Шиндзилордц вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!