08.10.2024 18:56
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
4’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
4’ Знаменитий гравець Гари Брюне вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
4’ Маркиньос втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
8’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Хоакин Фернандес
11’ Маркиньос втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
16’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Даниил Корнышев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
20’ Станимир Дриженко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
25’ Суддя призначає пенальті. Сезар Рейя пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хоакин Фернандес правильно віддати пас на партнера!
26’ Після легкого удару гравцем Станимир Дриженко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Душан Влахович
33’ Сильний удар по воротах, але Макс Ларивьер у стрибку легко відбив цей м'яч!
37’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
47’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Роберт Полгар і непогано виносить його в центр поля
51’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Франсишку Консейсау
60’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Матье Жиль
64’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
66’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Станимир Дриженко
74’ Нето важко ловить м'яч
83’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
87’ Дааа... Гари Брюне не зміг прийняти пас від свого партнера...
90’ При виконанні кутового удару Маркиньос несподівано та красиво забиває ГОЛ!