08.10.2024 18:42
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Франческо Маньянелли
10’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
13’ Гравець Айтана Бонмати набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
14’ Після прострільного удару по воротах Жека Тарантино рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
19’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Раимофф
27’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Левент Кишш і непогано виносить його в центр поля
31’ Арина Кравець важко ловить м'яч
41’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
44’ Після тонкої передачі м'яч отримує Вол
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
50’ Педро Уго Аморим порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
53’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
55’ Після прострільного удару по воротах Наталия Боярова рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
56’ Вол не зміг віддати пас! Явний брак техніки
63’ Команда Urbetevere 1800 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Після жахливої помилки захисника Антон Шиндер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
73’ Франческо Маньянелли неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
79’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
83’ Антон Шиндер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
84’ Антон Шиндер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
86’ Вправно перехоплює м'яч Айтана Бонмати