08.10.2024 18:27
ФК Звезда Arena
1’ Команда ФК Звезда 1250 розпочала з центру поля
8’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
15’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Эйтор забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Вдало віддав пас Родриго Балдасо своєму гравцю!
23’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
26’ Норайо Кита неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
31’ Диого Ринкон прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
33’ Суддя призначає пенальті. Марлисон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
39’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
45’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Раимофф
47’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру
64’ Родриго Балдасо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
68’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Педро Уго Аморим віддав пас в нікуди!
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
84’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
91’ У грубому підкаті Стейси Брюстер зносить суперника з ніг!