08.10.2024 17:31
2’ При спробі обійти суперника гравець Хесус Вальехо підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
5’ Раимофф вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
15’ Яка передача і Хесус Вальехо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
18’ Александр Мокин важко ловить м'яч
22’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
30’ Небезпечний штрафний удар і Шахзодбек Убайдуллаев легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
32’ Егор Кримец проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хайрулло Каримов забиває ГОЛ!
38’ Після проходження флангом Тим ван Реммерсваал віддав точну передачу на протилежний фланг
42’ При спробі обійти суперника гравець Дониер Абдуманнопов підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
42’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
45’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ислом Иномов забиває ГОЛ!
52’ Александр Мокин витягає дуже складний удар
55’ Ну треба ж! Лукман Аруна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
63’ При виконанні кутового удару Ислом Иномов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
64’ Александр Мокин непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
74’ Зірвавши контратаку суперника, Тим ван Реммерсваал перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
84’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хесус Вальехо віддав пас в нікуди!
88’ Александр Мокин показує найвищу техніку воротарської майстерності