08.10.2024 17:25
6’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
12’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Артур Карноза
13’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
20’ Артур Рудько легко перехоплює м'яч
20’ Владимир Шаран відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1892
24’ Жорсткий підкат та футболіст Павел Ореховский падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дмитрий Лепа забиває приголомшливий м'яч у ворота!
25’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал і непогано виносить його в центр поля
35’ Артур Карноза віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Rangers FC 1892
40’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Rangers FC 1892 гра в середині поля
45’ Дааа... Владимир Лысенко не зміг прийняти пас від свого партнера...
47’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
49’ Гравець команди Rangers FC 1892 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Политыло отримує попередження
52’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сандро Рамирес
56’ Гравець Сандро Рамирес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
68’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сергей Политыло легко вганяє м'яч у сітку воріт!
72’ Денис Руденко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
80’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Дмитрий Лепа чітко вкинув м'яч у гру
87’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис