08.10.2024 17:25
металл ярославскиЙ Arena
1’ Команда металл ярославскиЙ 1355 розпочала з центру поля
11’ Команда металл ярославскиЙ 1355 спокійно контролює м'яч у середині поля
18’ Гравець віддає наскрізний пас і Евгений Рязанцев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
18’ Саки Кумагаи красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди металл ярославскиЙ 1355
22’ Ех, Владислав Супряга... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
24’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Тим ван Реммерсваал у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
41’ Дмитрий Лягин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
48’ Хараль тен Волде зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
49’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
51’ Знову м'яч забирає Сандро Рамирес
58’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
62’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дмитрий Лягин правильно віддати пас на партнера!
66’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
71’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Евгений Рязанцев
77’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Владислав Супряга не зміг потрапити по воротах!
84’ Владислав Супряга спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
90’ Після легкого удару гравцем Папа Гуйе по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
94’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!