08.10.2024 17:23
10’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
16’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Рикард Медвецкий
18’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бартос Ференци
20’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
21’ Ирвин Куллиг важко ловить м'яч
26’ Бартос Ференци прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Суддя призначає пенальті. Дуэн Тодорович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
36’ Анри Моранси на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ Дааа... Юрий Кабаков не зміг прийняти пас від свого партнера...
42’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Леннерт Нильсен
48’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
52’ Яка передача і Леонтий Пидпенько пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!
65’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Леннерт Нильсен точно зіграв головою на партнера по команді!
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Юрий Кабаков
87’ Ну треба ж! Леонтий Пидпенько віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
89’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!