08.10.2024 17:16
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1442 розпочала з центру поля
4’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
11’ Шикарний аут та м'яч вкине Зелимхан Бакаев
20’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
23’ Филип Уремович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
25’ Гравець Зе Луиш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ Деукалайон Ксенакис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
33’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
38’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
48’ Відмінну передачу віддав Лукман Аруна, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
54’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Максим Глушенков віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди НОРД 1442
60’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
62’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
64’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
73’ Що ж робить гравець команди НОРД 1442, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
78’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
79’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Зе Луиш
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Зелимхан Бакаев
85’ Сандро Рамирес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість