08.10.2024 17:15
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
3’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Михайл Курчатов і непогано виносить його в центр поля
9’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Фадей Самойлов
12’ Знову м'яч забирає Сандро Рамирес
15’ Михайл Курчатов неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
24’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деукалайон Ксенакис
26’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
37’ Самсон Подопригора витягає дуже складний удар
44’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Криштиан Пауло Костина забиває ГОЛ!
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
54’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
58’ Мда... Джон Уайлдер... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
63’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Джон Уайлдер
70’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна
77’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
80’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
81’ Михайл Курчатов вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
88’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді