08.10.2024 16:32
ФК КРИВБАС Arena
1’ Команда ФК КРИВБАС 1968 розпочала з центру поля
11’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Марк Пфитцнер
14’ Марк Пфитцнер порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
17’ Після тонкої передачі м'яч отримує Леннерт Нильсен
25’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Селина Анна Черчи
29’ При виконанні кутового удару Кристиан Мависса несподівано та красиво забиває ГОЛ!
34’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал і непогано виносить його в центр поля
40’ Кристиан Мависса проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
42’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Селина Анна Черчи не зміг потрапити по воротах!
47’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
52’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
61’ Команда ФК КРИВБАС 1968 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
66’ Настя Савчак у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
74’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
81’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
82’ Деукалайон Ксенакис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
82’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дунга забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ При виконанні кутового удару Штефан Райнартц несподівано та красиво забиває ГОЛ!
85’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
88’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку