08.10.2024 15:58
Urbetevere Arena
1’ Команда Urbetevere 1800 розпочала з центру поля
11’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
13’ Яка передача і Франческо Тотти пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Після легкого удару гравцем Раимофф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
17’ І знову Евген Середницький віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
20’ Симон Лоренц зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
22’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
26’ Леннерт Нильсен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
39’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Вероника Андрухив
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Вдало віддав пас Франческо Тотти своєму гравцю!
48’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
51’ Виктор Чанов легко перехоплює м'яч
53’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Вероника Андрухив
56’ Небезпечний штрафний удар і Мохамед Симакан легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Дималдо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
64’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Саша Хиж
67’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Яна Деркач легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Франческо Тотти і непогано виносить його в центр поля
79’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Франческо Тотти
84’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Евген Середницький забиває ГОЛ!
87’ Який незграбний пас віддав Яна Деркач і м'ячем заволодів суперник!