08.10.2024 15:50
2’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Леннерт Нильсен отримує попередження
5’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Жахливий та неточний пас віддав Габор Ференци своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
12’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
20’ Мда... Кристоф Ковач... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Габор Ференци буквально лягає на спину опонента!
24’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
32’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
36’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Хэджайм Кита вміло забирає м'яч!
47’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
51’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
54’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
62’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
66’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тим ван Реммерсваал буквально лягає на спину опонента!
73’ Гравець команди Alban Celtic 802 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
78’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Лукман Аруна у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
86’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
89’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!