08.10.2024 15:42
Дизонаври Arena
1’ Команда Дизонаври 2136 розпочала з центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Даниель Дидави забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ При виконанні кутового удару Марсель Типельт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
9’ Гравець Даниель Дидави набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
14’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Леннерт Нильсен
19’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
22’ Тим ван Реммерсваал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
26’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Даниель Дидави прикривається руками, медики вже поспішають...
32’ Даниель Дидави віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Дизонаври 2136
39’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карим Бензема забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
46’ Після образи суперника Андре Шюррле нахабно штовхає його!
49’ Після прострільного удару по воротах Андре Шюррле рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
56’ М'яч за межами поля, вкидає Леннерт Нильсен
63’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Леннерт Нильсен отримує попередження
64’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деукалайон Ксенакис
66’ Карлос Клерк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
69’ Після легкого удару гравцем Марвин Платтенхардт по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
70’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Андре Шюррле
79’ М'ячем заволодів Чинеду Эде, але несподівано тут же його втратив!
89’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата