08.10.2024 15:41
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
3’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
8’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хуссейн Марцоччи
11’ Суддя призначає пенальті. Кеничи Исии пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Шуджи Исии
16’ Адегоук Леклерк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Uzwolf 806
17’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
19’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
23’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Пров Зямкин
28’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
36’ Сильний та точний пас віддав Антонайдж Иванович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
39’ Вправно перехоплює м'яч Антонайдж Иванович
49’ Що ж робить гравець команди Uzwolf 806, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
55’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
56’ Небезпечний штрафний удар і Халид Булахруз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
60’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
61’ І знову Сандро Рамирес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
67’ Димитрайдж Милошевич витягає дуже складний удар
77’ Джерард Татчер від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
84’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
84’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бозед Ангбва
87’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
93’ Боротьба за м'яч у повітрі і Шуджи Исии буквально лягає на спину опонента!