08.10.2024 15:40
5’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес
7’ Фабьен Бартез на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
7’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Роберто Баджо забиває ГОЛ!
7’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Карлос Клерк на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
19’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Марко Ван Бастен
25’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кларенс Зеедорф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
32’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Эдгар Давидс
35’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Марко Ван Бастен
39’ Сандро Рамирес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
45’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
48’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Роберто Баджо віддав пас в нікуди!
54’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кларенс Зеедорф
62’ При виконанні кутового удару Эдгар Давидс несподівано та красиво забиває ГОЛ!
62’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
71’ Хуан Себастьян Верон порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
75’ Жахливий та неточний пас віддав Хуан Себастьян Верон своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Франк Райкард
87’ Дааа... Раимофф не зміг прийняти пас від свого партнера...