08.10.2024 15:31
Dybovo Arena
1’ Футболісти команди Dybovo 816 розіграли м'яч із центру поля
4’ У грубому підкаті Эрос Метаксас зносить суперника з ніг!
8’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
12’ Шуджи Огата зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
24’ Хокон Мейер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
32’ Густав Полещук подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
35’ При спробі обійти суперника гравець Маркиньос підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
36’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Dybovo 816
37’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франсишку Консейсау чітко вкинув м'яч у гру
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Шуджи Огата у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Хокон Мейер вміло забирає м'яч!
50’ Після легкого удару гравцем Дженго Франк по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
56’ Ех, Дженго Франк... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
64’ Бузиба Мбола віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
66’ Ех, Франсишку Консейсау... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
76’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
79’ Що ж робить гравець команди Dybovo 816, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
85’ Корнилий Зелинский у своєму штрафному затримує суперника за футболку!