08.10.2024 15:14
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кристиан Риччи забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
8’ Дааа... Матиас Канарис не зміг прийняти пас від свого партнера...
14’ Боротьба за м'яч у повітрі і Блэгоджа Петрович буквально лягає на спину опонента!
18’ Андрий Назарчук неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
24’ Жахливий та неточний пас віддав Душан Влахович своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
25’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Після прострільного удару по воротах Маркиньос рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хуан Бернат
31’ Ну треба ж! Ренату Саншеш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
35’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Франсишку Консейсау
42’ Хоакин Фернандес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
48’ Дуэн Трифунович не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Знаменитий гравець Ренату Саншеш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
57’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
59’ Відібравши м'яч, Хоакин Фернандес віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Ренату Саншеш прикривається руками, медики вже поспішають...
65’ Боротьба за м'яч у повітрі і Матиас Канарис буквально лягає на спину опонента!
68’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Заречье 672
74’ Хуан Бернат подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
81’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
82’ Клавдий Чежунов витягає дуже складний удар
84’ Жахливий та неточний пас віддав Дуэн Трифунович своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
84’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!