08.10.2024 15:06
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
11’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Светозар Белкин
16’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
23’ Після легкого удару гравцем Светозар Белкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
23’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
25’ Гравець Хуан Бернат набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
29’ Лудо ван дер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
33’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
38’ Знаменитий гравець Кевин Фолланд вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
43’ Шикарний аут та м'яч вкине Ренату Саншеш
47’ Після образи суперника Ренату Саншеш нахабно штовхає його!
48’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Arezona 813
61’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Симонайдс Караманлис не зміг потрапити по воротах!
63’ Дааа... Душан Влахович не зміг прийняти пас від свого партнера...
65’ Лудо ван дер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Arezona 813
75’ Рахман Абдрахманов практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
81’ Після невиразного відбору, атаку почав Рахман Абдрахманов
86’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сетос Спиру