08.10.2024 14:58
Panda Fc Arena
1’ Футболісти команди Panda Fc 794 розіграли м'яч із центру поля
7’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
10’ Нето витягає дуже складний удар
13’ Боротьба за м'яч у повітрі і Томас Броневский буквально лягає на спину опонента!
17’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
21’ Жан-Пьер Рош фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
29’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
33’ Орбан Буриан від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Томас Броневский
39’ Команда Panda Fc 794 спокійно контролює м'яч у середині поля
46’ Хоакин Фернандес віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
50’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ Після прострільного удару по воротах Маркиньос рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ Хоакин Фернандес неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Душан Влахович не зміг віддати пас! Явний брак техніки
61’ Суддя призначає пенальті. Данило пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
66’ Жахливий та неточний пас віддав Жан-Пьер Рош своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хоакин Фернандес
82’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Елеу Хакимов
85’ Після прострільного удару по воротах Яго Аспас рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
92’ Андреа Амато практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!