08.10.2024 14:43
Whispering tigers Arena
1’ Футболісти команди Whispering tigers 832 розіграли м'яч із центру поля
10’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Каллистрат Ульяненко не зміг потрапити по воротах!
13’ Відмінну передачу віддав Унати Химунде, мабуть один із найкращих гравців команди Whispering tigers 832
13’ Після жахливої помилки захисника Цсига Лакатош без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
14’ Суддя призначає пенальті. Цсига Лакатош пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ М'яч за межами поля, вкидає Леннерт Нильсен
17’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тауман Абдиров віддав пас в нікуди!
19’ Жоано Данни Косто прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
26’ Команда Whispering tigers 832 спокійно контролює м'яч у середині поля
32’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Раимофф отримує попередження
34’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Знову м'яч забирає Жоано Данни Косто
40’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Тауман Абдиров
53’ Сандро Рамирес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
55’ Цсига Лакатош добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
58’ Вправно перехоплює м'яч Тауман Абдиров
60’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
63’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
68’ Ех, Цсига Лакатош... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
77’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Жоано Данни Косто
83’ Знаменитий гравець Дамиано Ди Марелли вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
87’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!