08.10.2024 13:17
5’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Олег Алейник...
6’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роман Минаев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
7’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Роман Минаев
16’ Дмитрий Торбинский неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
23’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
25’ Зірвавши контратаку суперника, Сандро Рамирес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
35’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Пров Зямкин
40’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Дмитрий Торбинский
45’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
48’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
60’ Після жахливої помилки захисника Роман Минаев без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Знову м'яч забирає Андрей Алешин
71’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен
73’ Боротьба за м'яч у повітрі і Александр Сонг буквально лягає на спину опонента!
83’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Александр Сонг не зміг потрапити по воротах!
84’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Ташаев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Гравець видалений головою відбиває м'яч