08.10.2024 13:16
9’ Игорь Литовка легко перехоплює м'яч
13’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Деукалайон Ксенакис
14’ Яя Туре зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Максим Калиниченко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
26’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
26’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Игорь Литовка вміло забирає м'яч!
32’ Игорь Литовка головою відбиває м'яч
37’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Николай Ищенко
44’ Знову м'яч забирає Николай Ищенко
46’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Боротьба за м'яч у повітрі і Найджел Де Йонг буквально лягає на спину опонента!
55’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
57’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Винченцо Грифо
63’ Після прострільного удару по воротах Яя Туре рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
67’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Руслан Левига
69’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
70’ Після образи суперника Пров Зямкин нахабно штовхає його!
75’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Винченцо Грифо і непогано виносить його в центр поля
84’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
93’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кристиан Тельо