08.10.2024 13:16
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1742 розіграли м'яч із центру поля
8’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Милош Красич
12’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
12’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лукман Аруна
19’ Шикарний аут та м'яч вкине Милош Красич
24’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Тим ван Реммерсваал
26’ Кристиян Бистрович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Після проходження флангом Леннерт Нильсен віддав точну передачу на протилежний фланг
40’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна
42’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
51’ У грубому підкаті Деукалайон Ксенакис зносить суперника з ніг!
56’ Після легкого удару гравцем Раимофф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
59’ Милош Красич у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
68’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
70’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Леннерт Нильсен проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
84’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леннерт Нильсен буквально лягає на спину опонента!
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
87’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пров Зямкин