08.10.2024 13:10
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1025 розіграли м'яч із центру поля
5’ Георгий Мамардашвили головою відбиває м'яч
12’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Бруно Араухо не зміг залишити поле без допомоги медиків
14’ Тим ван Реммерсваал віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
17’ Сильний удар по воротах, але Георгий Мамардашвили у стрибку легко відбив цей м'яч!
19’ Варрен Заир Эмри фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
28’ Джон Дуран красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Travellers 1025
33’ Що ж робить гравець команди Travellers 1025, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
43’ Даниэль Ромеу порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
46’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лукман Аруна правильно віддати пас на партнера!
53’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Бруно Араухо і непогано виносить його в центр поля
56’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Милинкович Савич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
58’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кристофер Нкунку...
62’ Лукман Аруна спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
71’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Варрен Заир Эмри
74’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Кристофер Нкунку правильно віддати пас на партнера!
81’ Виктор Бонифейс практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
88’ Після прострільного удару по воротах Виктор Бонифейс рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сергей Милинкович Савич