08.10.2024 13:08
7’ Ариэль Ортега вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
13’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Павел Недвед
16’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дэннис Ячин
20’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Ариэль Ортега
27’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
28’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
30’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
39’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
39’ Після прострільного удару по воротах Павел Недвед рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
48’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лотар Маттеус
50’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Дэннис Ячин
54’ Джанфранко Дзола втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
58’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
64’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
70’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
72’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
75’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
76’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Левент Кишш отримує попередження
80’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
83’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
86’ Эрик Кантона проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!