08.10.2024 13:08
10’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
19’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Алан Дзагоев
22’ Гравець віддає наскрізний пас і Педро Уго Аморим у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Алан Дзагоев чітко вкинув м'яч у гру
30’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
33’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
38’ Владислав Тороп легко перехоплює м'яч
43’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
49’ Команда Stallion 1742 спокійно контролює м'яч у середині поля
51’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Гравець команди Stallion 1742 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хердюр Магнуссон отримує попередження
57’ Алан Дзагоев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
65’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
75’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Команда Stallion 1742 спокійно контролює м'яч у середині поля
84’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
88’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495