08.10.2024 12:04
PREMIUM Arena
1’ Футболісти команди PREMIUM 909 розіграли м'яч із центру поля
7’ Макс Ларивьер важко ловить м'яч
11’ Що ж робить гравець команди PREMIUM 909, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
15’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Захар Вишняков відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди PREMIUM 909
18’ Макс Ларивьер важко ловить м'яч
25’ Санжар Назарбаев спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
28’ Даниил Корнышев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542
30’ Гари Брюне красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc Monako 542
30’ Після прострільного удару по воротах Бруно Лино рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Санжар Назарбаев правильно віддати пас на партнера!
36’ Роберт Полгар вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
40’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
42’ Агостино Кортезе на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Яка передача і Лексо Сонди пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
51’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Лексо Сонди
53’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Санжар Назарбаев правильно віддати пас на партнера!
58’ Карим Симон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
65’ Карим Симон спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ Боротьба за м'яч у повітрі і Адам Игве буквально лягає на спину опонента!
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ромео Мирабо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ Карим Симон спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
80’ Після легкого удару гравцем Коджи Минами по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Бендик де Линден
91’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Али Гертляйн