08.10.2024 11:37
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
10’ Відмінну передачу віддав Бруно Араухо, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
14’ Минори Мацуока проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
25’ Дандай Сатпаев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
25’ Яка передача і Кичиро Сайто пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
32’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Микаэль Агацци отримав сильну травму
33’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
34’ Джозси Кишш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
43’ Яка передача і Левент Кишш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
47’ Відмінну передачу віддав Кичиро Сайто, мабуть один із найкращих гравців команди Інгулець 1099
55’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
62’ Кичиро Сайто віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
68’ Джозси Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
75’ Після прострільного удару по воротах Джозси Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
80’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
90’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!