08.10.2024 11:33
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1425 розпочала з центру поля
10’ Після жахливої помилки захисника Педро Уго Аморим без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
11’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
14’ Фернандо Кавенаги порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
18’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
19’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
27’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Левент Кишш віддав пас в нікуди!
35’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сейду Кейта
36’ Після легкого удару гравцем Эсекьель Гарай по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
43’ Вправно перехоплює м'яч Педро Уго Аморим
48’ Небезпечний штрафний удар і Денис Черышев легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
54’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
55’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
60’ Гравець команди Балтика 1425 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Эсекьель Гарай отримує попередження
62’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Фернандо Кавенаги
66’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сейду Кейта забиває приголомшливий м'яч у ворота!
70’ Який незграбний пас віддав Денис Давыдов і м'ячем заволодів суперник!
77’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Левент Кишш
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Саломон Калу
91’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!