08.10.2024 11:25
5’ Света Деренчук вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ Дааа... Марта Виейра Сильва не зміг прийняти пас від свого партнера...
14’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мэнди Ислакер
18’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
21’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
26’ Света Деренчук на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
33’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
35’ Марта Виейра Сильва прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
39’ Ну треба ж! Марта Виейра Сильва віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
46’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
54’ Жахливий та неточний пас віддав Мэнди Ислакер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
60’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
67’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
73’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Леся Словак вміло забирає м'яч!
75’ Сергей Волыняка віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Carcaricola 616
78’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Бруно Араухо
80’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
84’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
85’ При спробі обійти суперника гравець Пров Зямкин підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
86’ Наташа Суслова вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
87’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Гравець видалений отримав сильну травму