08.10.2024 10:42
ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ Arena
1’ Футболісти команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після жахливої помилки захисника Душан Влахович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
4’ Ну треба ж! Франк Джа Джедже віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
9’ Небезпечний штрафний удар і Ведран Чорлука легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Яго Аспас отримав сильну травму
13’ Жоаозиньо подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
17’ Душан Влахович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
27’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
30’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ренату Саншеш
40’ Душан Влахович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
40’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Душан Влахович...
54’ Мейсон Маунт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
57’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Ренату Саншеш
62’ Гравець команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Осримен Эбагуа отримує попередження
63’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
66’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кевин Фолланд
72’ Франк Джа Джедже порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
78’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді