08.10.2024 10:34
cordoba cf Arena
1’ Команда cordoba cf 925 розпочала з центру поля
8’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Вислав Дворкович
10’ Арисзтид Хорти зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Знаменитий гравець Кевин Фолланд вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
12’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Вислав Дворкович
15’ Ренцо Рота точно зіграв головою на партнера по команді!
15’ Суддя призначає пенальті. Душан Влахович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
22’ Небезпечний штрафний удар і Флориан Пти легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
24’ Після образи суперника Франсишку Консейсау нахабно штовхає його!
28’ Знаменитий гравець Ренцо Рота вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
29’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Джован Михайлович
32’ Хуан Бернат прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
34’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Душан Влахович правильно віддати пас на партнера!
42’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Франсишку Консейсау
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
49’ Що ж робить гравець команди cordoba cf 925, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
54’ Після проходження флангом Хуан Бернат віддав точну передачу на протилежний фланг
60’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
69’ Гравець Джован Михайлович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
79’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
85’ Знову м'яч забирає Арисзтид Хорти
86’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!