08.10.2024 10:21
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
3’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
12’ Мда... Жан Поль Боэтиюс... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
14’ Гравець Максим Глушенков набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
18’ Криштиану Перейра витягає дуже складний удар
28’ Криштиану Перейра грамотно грає на виході
29’ Після легкого удару гравцем Элдер Поштига по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
34’ Зе Луиш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Яка передача і Маркос Рохо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Жан Поль Боэтиюс втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Зе Луиш
46’ І з м'ячем Зелимхан Бакаев після ідеального підкату
49’ Леннерт Нильсен вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
49’ При виконанні кутового удару Маркос Рохо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Силвештре Варела добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
64’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Максим Глушенков
75’ Элдер Поштига на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
78’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
82’ Мда... Максим Глушенков... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
85’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля