08.10.2024 10:14
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
9’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
14’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Лепа по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
16’ Яка передача і Лукман Аруна пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сандро Рамирес
22’ У грубому підкаті Артур Карноза зносить суперника з ніг!
27’ Игорь Костюк фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Після тонкої передачі м'яч отримує Артур Карноза
45’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Раимофф
47’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
47’ Яка передача і Сергей Политыло пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
49’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Деукалайон Ксенакис
59’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал
68’ Раимофф спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
72’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Игорь Костюк
72’ Сергей Пучков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Після жахливої помилки захисника Сергей Политыло без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
74’ Ех, Раимофф... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
79’ Денис Руденко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Rangers FC 1892
81’ Сергей Политыло красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Rangers FC 1892
86’ Владимир Лысенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
90’ Вправно перехоплює м'яч Халид Булахруз