08.10.2024 10:12
5’ Гравець команди Куземин Агро 1247 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Наджееб Якубу отримує попередження
6’ І знову Кевин Гамейро віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Клаудио Писарро забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Брайан Кристанте красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Куземин Агро 1247
22’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Хосе Мануель Рейна вміло забирає м'яч!
39’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Деукалайон Ксенакис чітко вкинув м'яч у гру
46’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пьер Кунде
53’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
53’ Дааа... Наджееб Якубу не зміг прийняти пас від свого партнера...
55’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф
58’ Хосе Мануель Рейна головою відбиває м'яч
67’ Гравець Кевин Гамейро набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
72’ Сандро Рамирес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
78’ Знаменитий гравець Сандро Рамирес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
83’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Гравець видалений не зможе сам піти з поля
87’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!