08.10.2024 10:04
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1493 розіграли м'яч із центру поля
3’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александер Бюттнер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
4’ Гравець команди Узбекистан 1493 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ричард Цар отримує попередження
10’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
19’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
23’ Вильям Квист прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
29’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
37’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карлос Клерк буквально лягає на спину опонента!
42’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!
43’ При виконанні кутового удару Станислав Сазонович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Відмінну передачу віддав Александер Бюттнер, мабуть один із найкращих гравців команди Узбекистан 1493
51’ Після прострільного удару по воротах Станислав Сазонович рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лукман Аруна
58’ Відмінну передачу віддав Карлос Клерк, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
62’ Карлос Клерк віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
65’ Рубен Диаш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
65’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Рубен Диаш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Рубен Диаш
77’ Халид Булахруз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
83’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сандро Рамирес...
86’ М'ячем заволодів Сандро Рамирес, але несподівано тут же його втратив!