08.10.2024 10:01
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1493 розпочала з центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
8’ Пер Мертезакер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Лукас Клостерманн вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
14’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
14’ Лукас Клостерманн на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
20’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Шохбоз Умаров забиває приголомшливий м'яч у ворота!
24’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Рубен Диаш
32’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Леннерт Нильсен
38’ Яссин Бунну непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
39’ Александер Бюттнер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Відібравши м'яч, Станислав Сазонович віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
46’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вильям Квист забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
50’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
56’ Після невиразного відбору, атаку почав Карлос Клерк
58’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
63’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Узбекистан 1493 гра в середині поля
67’ Сандро Рамирес точно зіграв головою на партнера по команді!
73’ Шикарний аут та м'яч вкине Шохбоз Умаров
83’ Шохбоз Умаров порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
86’ Шохбоз Умаров зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Ричард Цар подав кутовий точно на голову своєму гравцю!